LED Gaismas ķermeņi

LED Gaismas ķermeņi

Kāpēc izvēlēties LED gaismas ķermeņus? 

Neapšaubāmi, LED gaismas ķermeņu popularitāte mūsdienās tikai pieaug, un arvien vairāk un vairāk cilvēku novērtē šāda veida apgaismojuma sniegtās priekšrocības. Tā kā gaismai cilvēka dzīvē ir ļoti liela nozīme, tad ir svarīgi izmantot kvalitatīva un energoefektīva apgaismojuma risinājumus.

LED gaismas avotu priekšrocības 

LED apgaismojums ir viena no inovatīvākajām mākslīgā apgaismojuma tehnoloģijas jomām, kuras pamatā ir gaismas diodes kā gaismas avots. Jāsaprot, ka LED spuldzes nav tas pats, kas, piemēram, kvēlspuldzes, jo gaismas diodēm ir nepieciešams līdzspriegums, nevis maiņspriegums, kā tas ir kvēlspuldžu gadījumā. Tā kā gaismas diodes darbojas tad, kad tām tiek pievadīti elektriski impulsi, LED gaismas tiek uzskatītas par elektroiekārtām. Bet kādi tad ir svarīgākie iemesli šo gaismekļu izvēlei?

Energoefektivitāte un ilgs darbības mūžs 

LED gaismas avoti piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar parastajām kvēlspuldzēm un luminiscējošām spuldzēm. 

LED apgaismojuma sistēmu kalpošanas laiks, ņemot vērā kvalitatīvas sastāvdaļas, pareizu siltuma apstākļu nodrošināšanu un citus faktorus, var sasniegt pat 36–72 tūkstošus stundu, kas ir vidēji 50 reizes ilgāks nekā kvēlspuldžu un 4–16 reizes ilgāks nekā luminiscējošo spuldžu kalpošanas laiks. 

LED spuldzēm ir vislabākie rādītāji energoefektivitātes ziņā, jo tām ir zems elektroenerģijas patēriņš. LED gaismas avota efektivitāti izsaka attiecība starp atdotās gaismas plūsmas daudzumu lūmenos pret nepieciešamo jaudu vatos. Piemēram, viens gaismas diožu spuldzes vats tiek pielīdzināts trīs kompaktās luminiscējošās spuldzes vatiem. Tāpat LED spuldzes raksturo ekoloģiskums, jo tajās netiek izmantoti kaitīgie komponenti un tās neizstaro infrasarkano un ultravioleto starojumu.

LED gaismas pielietojums interjerā 

Pateicoties efektīvajam enerģijas patēriņam un vienkāršam dizainam, LED apgaismojuma tehnoloģijas tiek plaši izmantotas lampās, prožektoros, LED lentēs, dekoratīvajā apgaismojumā. Piemēram, virtuves mēbeles ir viena no iespējām, kā izmantot LED apgaismojumu savā interjerā. 

LED apgaismojums tiek plaši izmantots dažādu mājokļa projektu vajadzībām, jo, piemēram, virtuves mēbeles ir tā vieta, kur bieži mainīt gaismas ķermeņus nav parocīgi. Iebūvēti LED gaismas ķermeņi pavisam noteikti neradīs raizes ar pārlieku biežu spuldžu maiņu! Ja vēlaties vairāk uzzināt par LED produktiem un iespējām, sazinieties ar mūsu uzņēmuma darbiniekiem, kuri ieteiks piemērotāko risinājumu Jūsu projektam.

Visi komentāri

Leave a Reply